Agenda SV De Toren 2019

Datum  / Activiteit

Maandag 7 januari        

                Toren 2 – Lochem 1

                Interne Competitie Periode 2, Ronde 7

Dinsdag 8 januari           

                Sleutelzet 2 - Toren 4

Maandag 14 januari      

                Toren 3 – Mook 3

                Interne Competitie Periode 2, Ronde 8

Maandag 21 januari

               1e Rapidavond

Dinsdag 22 januari         

                Barneveld 1 – Toren 1

Maandag 28 januari      

                Interne Competitie Periode 2, Ronde 9

Maandag 4 februari      

                Toren 1 – Voorster SC 1

                Bennekom SV 1 – Toren 3

                Interne Competitie Periode 3, Ronde 1

Donderdag 7 februari  

                Rokade 1 – Toren 2

Maandag 11 februari    

                Loting + speelronde beker (1/8 finale)

                Interne Competitie Periode 3, Ronde 2

Vrijdag 15 februari        

                Koningswaal/Tornado 3 – Toren 4

Maandag 18 februari    

                 1e Snelschaakavond

Maandag 25 februari    

                 Interne Competitie Periode 3, Ronde 3

Maandag 4 maart           

                 Hoogland 1 - Toren 1

                 Toren 3 – Rhenense SC 1

                  Interne Competitie Periode 3, Ronde 4

Donderdag 7 maart       

                  Veenendaalse SV 3 - Toren 4

                  Ten to Ten Return tegen Elster Toren

Maandag 11 maart        

                  Toren 2 – Zutphen 1

                  Interne Competitie Periode 3, Ronde 5

Maandag 18 maart        

                  Massakamp SV Velp

Maandag 25 maart        

                  Loting + speelronde beker (1/4 finale)

                  Interne Competitie Periode 3, Ronde 6

Maandag 1 april             

                  Toren 1 – Barneveld 1

                  Toren 4 – Sleutelzet 2

                  Interne Competitie Periode 3, Ronde 7

Donderdag 4 april          

                   SV Mook – Toren 3

Maandag 8 april             

                   SV Lochem 1 - Toren 2

                   Interne Competitie Periode 3, Ronde 8

Maandag 15 april           

                   2de Rapidavond

Maandag 22 april           

                  Pasen

Maandag 29 april           

                  Loting + speelronde beker (1/2 finale)

                  Interne Competitie Periode 3, Ronde 9

Maandag 6 mei                              

                  2de Snelschaakavond

Maandag 13 mei            

                 Toren 2 – Rokade 1

                 Eventueel Play offs + interne competitie

Donderdag 16 mei         

                 Edese SV 1 - Toren 1

Maandag 20 mei            

                 Toren 3 – Bennekomse SV 1

                 Eventueel Play offs + interne competitie

Maandag 27 mei            

                 Simultaan Jan Timman

Maandag 3 juni               

                 Play offs + Interne competitie

                 Eventueel Beker finale

Maandag 10 juni            

                 Pinkstertoernooi?

Zaterdag 15 juni             

                 Chess on the river

Maandag 17 juni            

                 Play offs + Interne competitie

                 Eventueel Beker finale

Maandag 24 juni

Maandag 1 juli

Maandag 8 juli

Maandag 15 juli