Voorpagina Archief Verslagen (archief) [IJSCO] Stand na 7 ronden (voor clubbladen ed)
[IJSCO] Stand na 7 ronden (voor clubbladen ed) Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator op vrijdag 28 maart 2003 02:00
Nog altijd gaat Casper Athmer(van Velp) aan de leiding gevolgd door het torentweetal Sebas Beumer en Sjoerd van Willegen. Umit Duman (ASV), Kristianne Tempelman(Schaakmaat) en Thijs van Oosten(DSV) vertegenwoordigen de andere verenigingen in de Top 10. Alle verenigingen die minimaal 1 lid hebben die actief meedoen aan de IJSCO: Arnhemse SV De Elster Toren De Schakel De Toren Dodewaard Pallas Schaakmaat Schaakstad Apeldoorn sv de Elster Toren SV Millingen Velpse SV Wageningen Westervoort De lijst van alle clubs is al heel erg lang. Misschien nog wel leuk om te noemen naast de bovenstaande 13. BAT Zevenaar, Bennekomse SV, Cirkel, Leerdam, Doesburg, Doorn-Driebergen, ESV, H.M.C., Hengelo, HWP Bathmen, HZP, Kasteel, Koningswaal, Park Stokhorst, Pion, RWA Hoogland, s.v. Raalte, S.G. Zutphen, s.v. Rijssen, SG Amersfoort, Leerdam, Matador, Max Euwe, Meppel, Minerva, Moerkapelle, SV de Kameleon, sv De Eerste Zet, SMB, sv Almelo, SV Gendringen, sv Lonneker, SV Rokade, SV Twello, Utrecht, Veendendaalse SV, wellose S.C., WSG Winterswijk, Zaanstad, ZSG, Zukertort, VOS. Hoop jullie allemaal weer aanstaande zondag te zien!!























































































































































































































































































































































































































































































































Naam Vereniging Score
1 Casper Athmer Velpse SV 4
2 Sebas Beumer De Toren 6
3 Sjoerd van Willigen De Toren 6
4 Umit Duman Arnhemse SV 6
5 Arne Wijnia De Toren 9
6 Kristianne Tempelman Schaakmaat 9
7 Thijs van Oosten DSV 9
8 Bas Leijser De Toren 10
9 Iza Boone Velpse SV 10
10 Jelle Peer SV Velp 12
11 William Cornelies Schaakmaat 12
12 Jeroen Franssen Wageningen 13
13 Ward Kiers Pallas Deventer 14
14 Mark Vroegindeweij Dodewaard 16
15 Alexander Wolters De Elster Toren 18
16 Ruben van der Wilt Schaakmaat 18
17 Arjen van Herwaarden Wageningen 19
18 Arne Josee Schaakmaat 19
19 Steven Glasbeek De Toren 20
20 Erik Duijm De Toren 23
21 Jonathan Wolvers Schaakmaat 23
22 Kyra Tiana Kers Schaakmaat 23
23 Daan Hoebink Westervoort 24
24 Matthijs de Bie De Toren 24
25 Arend-Jan Averink Dodewaardese S.V. 25
26 David van Reekum Westervoort 26
27 Marcella Gunther De Toren 26
28 Joost Hoogland Schaakmaat 27
29 Justin Gunther De Toren 28
30 Dylan Peusen De Elster Toren 29
31 Loek Ron Slendebroek De Toren 29
32 Robby Meert SV Millingen 30
33 Rowan Peusen De Elster Toren 30
34 Colin Jacobs De Elster Toren 31
35 Jonathan Bitter DSV 32
36 Stijn Kiers Pallas 32
37 Erwin Huzen Schaakstad Apeldoorn 33
38 Desley Mooij De Elster Toren 34
39 Devin Beumer SV de Toren 34
40 Noud Lentjes De Toren 34
41 Peter Bethlem Dodewaardese S.V. 34
42 Paul Glasbeek De Toren 35
43 Wesley van Heck Schaakmaat 35
44 Bram Jansen De Elster Toren 37
45 Jeroen Peeters SV Millingen 37
46 Tommy van Noppen Schaakmaat 37
47 Niels Rustenhoven De Toren 39
48 Job Blankenstein Schaakmaat 41
49 Otto Baart Pallas 41
50 Rick Kuipers Schaakmaat 43
51 Jorrit Geertjes De Elster Toren 44
52 Arshaad Asruf De Toren 46
53 Freek Schothuis SV Millingen 46
54 Steef Reijers SV Millingen 46
55 Marijn Lugtmeijer De Elster Toren 49
56 Kevin van Dijk De Toren 50
57 Dave Arts SV Millingen 52
58 Ricardo Kers Schaakmaat 52
59 Carmen de Graaf De Toren 53
60 Marcel Martinez SV Millingen 62
61 Edith Bos De Toren 63
62 Serena Kers Schaakmaat 69
63 Stefan van Osch De Toren 72
64 Imke Neyenhuis SV Millingen 73
65 Jeroen Thijssen SV Millingen 73
66 Joost Vos SV Millingen 74
67 Pepijn Staring De Toren 74
68 Jan Willem Smelt sv de Elster Toren 75
69 Irene van der Bij De Schakel 79
70 Arthur Bos De Toren 88
71 Lotte Neyenhuis SV Millingen 91
72 Hugo van Essen Westervoort 95
73 Roeland Pruijssers Schaakstad Apeldoorn 3
74 Bijan Zahmat Arnhemse SV 4
75 Henriette Springelkamp Schaakmaat 6
76 Oscar Perizonius Hengelo 6
77 Jeroen de Cloet SG Amersfoort 7
78 Roy van den Hatert SMB 7
79 Stefan Kuipers Schaakmaat 7
80 Siebren Elgersma Minerva 8
81 Floris Perizonius Hengelo 9
82 Jeanine de Cloet SG Amersfoort 9
83 Kai Heyneman De Elster Toren 10
84 Koen Lambrechts 10
85 Murat Duman Velp 10
86 Jethro Hartmann Wageningen 11
87 Rik van der Kamp 11
88 Benjamin ten Holten de Cirkel 12
89 Petra Springelkamp Schaakmaat 12
90 Tim van der Meulen Arnhemse SV 12
91 Tobias van Leeuwen Arnhemse SV 12
92 Jorinde Elgersma Minerva 13
93 Sam Moons Pion 13
94 Walter Buitenhuis Meppel 13
95 Jered Bloom Schaakmaat 14
96 Raymond Bos Schaakmaat 16
97 Stan Lambrechts Pallas 16
98 Tim Mol Wageningen 16
99 Karin Pruijssers Schaakstad Apeldoorn 17
100 Hessel Hoogland 18
101 Kasper Uithof Velp 18
102 Michael Dekker Schaakmaat 18
103 Roel Lambers De Elster Toren 18
104 Lucas Jansen Schaakmaat 19
105 Axel van Dijk De Schakel 20
106 Frank Peeters 20
107 Kees Leurink Pallas 20
108 Otto van Limburg Stirum Pallas 20
109 Samantha Kers Schaakmaat 20
110 Tim Velthuijsen Schaakmaat 20
111 Jan Willem Gerth v.Wijk Pallas 21
112 Milan van Dijk De Schakel 21
113 Niek de Klein Velp 21
114 Roy Gotink HWP Bathmen 21
115 Cecilia vd Schoot SV Ede 22
116 Eloy Nunez Pallas 22
117 Gerdien Springelkamp Schaakmaat 22
118 Lisa Kant SG Zutphen 22
119 Martijn Bakker Cirkel 22
120 Mariska Meuleman Schaakmaat 23
121 Rick Mijsbergh SV de Toren 23
122 Daniel Wolvers Schaakmaat 24
123 Karlijn Meuleman Schaakmaat 24
124 Kasper Peeters 24
125 Korne Velde HWP Bathmen 24
126 Marion Severijnen Schaakmaat 24
127 Martijn Zilver De Elster Toren 24
128 Suzanne van de Raadt Schaakmaat 24
129 Bram Janssen SV Millingen 25
130 Merijn Dekker Cirkel 26
131 Hugo ter Welle Doesburg 28
132 Sasja Teening S.G. Zutphen 28
133 Erik Hoeben Meppel 29
134 Mariska Bosschert De Schakel 29
135 Shaima Boone Velp 30
136 Fons Bemelmans De Schakel 31
137 Alex Weisbeek SG Zutphen 32
138 Milan Bartman Doesburg 32
139 Jill Bloemsma Pallas 33
140 Thomas Slijper Cirkel 33
141 Nadia Bloemendaal De Toren 34
142 Remko Huzen Schaakstad Apeldoorn 34
143 Bart Wolvers Schaakmaat 36
144 Lennard van der Garde 36
145 Wouter Bos Schaakmaat 36
146 Bram van de Kamp Kasteel 38
147 Pascal Geertjes De Elster Toren 38
148 Sven Gotink HWP Bathmen 38
149 Tom Creep De Elster Toren 39
150 Willyne van Osch De Toren 39
151 Wout van Boxtel Dodewaard 40
152 Jesse van der Bij 41
153 Max van Essen Westervoort 41
154 Daan Lubbers SV Millingen 42
155 Floris de Vries De Elster Toren 46
156 Margot Dede De Toren 46
157 Paul Schoenmaker Doesburg 52
158 Anirudh Ekambaranatan De Schakel 54
159 Quinten Bartman Doesburg 56
160 Manuel Buitenhuis Apeldoorn 66
161 Lisette Nieuwenhuis Doesburg 70
162 Lowie Koene De Toren 79
163 Arno van Akkeren Minerva 1
164 Axel van Capelle sv Lonneker 1
165 Brent Burg H.M.C. 1
166 Chito Vergeer 1
167 Daniel Schenkeveld 1
168 Jasper Bons 1
169 Jeffrey Huang sv Almelo 1
170 Jussi Benninga VOS 1
171 Levon Sahakian S.G. Zutphen 1
172 Martin van Dommelen 1
173 Maurice Schippers sv Almelo 1
174 Myren Nunez DSG Pallas 1
175 Paul ten Vergert sv Lonneker 1
176 Anouk Schippers sv Almelo 2
177 Areg Sahakian S.G. Zutphen 2
178 Chiel Minderman sv de Elster Toren 2
179 Daphne Mastboom sv Lonneker 2
180 Guido van Mierlo HWP Bathmen 2
181 Peter Sperber ASV 2
182 Sander van Eijk Cirkel 2
183 Stijn Wesselink sv Almelo 2
184 Thomas Heldeweg Park Stokhorst 2
185 Thomas Hummel Minerva 2
186 Tobias Dekker Leerdam 2
187 Arie Spuy VOS 3
188 Boudewijn Weijermars Moerkapelle 3
189 Christian Kaalverink Max Euwe 3
190 Daniel Pinchasik Zukertort 3
191 Erik Akkersdijk sv Lonneker 3
192 Ivo Scheepmaker Veenendaalse SV 3
193 Joakim van den Bos Park Stokhorst 3
194 Kristiaan Stam Zaanstad 3
195 Marten van de Werff Park Stokhorst 3
196 Morris Merza - 3
197 Tjaard Jan Offringa Veendendaalse SV 3
198 Tom Bloemsma Pallas 3
199 Aart Konijneberg De Elster Toren 4
200 Arjan van Lith WSG Winterswijk 4
201 Jamie Duburg Minerva 4
202 Matthijs Appelman Park Stokhorst 4
203 Ricky Hantink sv de Toren 4
204 Rune Einarsen H.M.C. 4
205 Siemen Looijen 4
206 Tom Hop VOS 4
207 Tom Vesters sv Lonneker 4
208 Ton Koekoek ZSG 4
209 Amanda Hijweegen Doorn-Driebergen 5
210 Anneke Poelen 5
211 Bas van Duen WSG Winterswijk 5
212 Bram van de Velden 5
213 Daniel Ortwein 5
214 Frank Severijnen Schaakmaat 5
215 Jorie vd Raadt Schaakmaat 5
216 Kristian Stam HWP Zaanstad 5
217 Lennaert Stronks S.G. Zutphen 5
218 Peter Philipsen SV de Kameleon 5
219 Rik Kaspers VOS 5
220 Rob Poelen 5
221 Sjors Bruggink WSG Winterswijk 5
222 Tijmen Reimerink Touwladder 5
223 Herjan Grootens HWP 6
224 Jeroen Tonissen Wageningen 6
225 Job Geerdes SV Rokade 6
226 Johan Philipsen SV de Kameleon 6
227 Loek van Vliet SV de Kameleon 6
228 Micah Heldeweg Park Stokhorst 6
229 Renzo Finkenflugel 6
230 Thom Holstein Schaakmaat 6
231 Tom Vennink Max Euwe 6
232 Bart Albek Minerva 7
233 Bernard van Lenthe VOS 7
234 Bob Verveda HWP 7
235 David Jacobs Schaakmaat 7
236 Erik Brouwer Schaakmaat 7
237 Frank ter Steeg s.v. Rijssen 7
238 Gerwin van Lenthe VOS 7
239 Gijsbert van Appeldoorn Veenendaalse SV 7
240 Jan Bijkeren de Cirkel 7
241 Jessica Groenhuis Max Euwe 7
242 Jippe Rossen SV Twello 7
243 Koos Sipma HWP 7
244 Lennart Gosker Meppel 7
245 Martijn Kamphors Twellose S.C. 7
246 Matthijs Kossen Doorn-Driebergen 7
247 Mitchel van Straaten sv Almelo 7
248 Peter Krijnsen Park Stokhorst 7
249 Philippe Schippers sv Almelo 7
250 Rianne van de Haar Schaakmaat 7
251 Roy Koers S.G. Zutphen 7
252 Tim Holtus SV de Kameleon 7
253 Tom Freriks BAT Zevenaar 7
254 Tom van Blommenstein sv Almelo 7
255 Wout van Blommenstein sv Almelo 7
256 Wouter Vet SV Rokade 7
257 Zyon Kollen sv Lonneker 7
258 Chantal van Dijk De Schakel 8
259 Denny Voogd WSG Winterswijk 8
260 Gerben Scheepmaker Veenendaalse SV 8
261 Gijs Kruitbosch Schaakmaat 8
262 Jasper Aalders SV Gendringen 8
263 Jasper Luteyn Touwladder 8
264 Mark Brussen Schaakmaat 8
265 Marnick van Lith SV Rokade 8
266 Rick Woltink Leerdam 8
267 Simon Koekkoek SG Zutphen 8
268 Wouter de Haas Bennekomse SV 8
269 Ben Bloemsma Pallas 9
270 Eelco Empting WSG Winterswijk 9
271 Emma Onverwacht Wageningen 9
272 Gerben Kool Touwladder 9
273 Johannes Timmerman HZP 9
274 Maarten Bolk sv Almelo 9
275 Marc Jansen Veenendaalse SV 9
276 Matt van Broekhoven sv Almelo 9
277 Mattias Dekker Leerdam 9
278 Michel Willemsen SV Gendringen 9
279 Mike Baardman 9
280 Mirjam van Saane S.G. Zutphen 9
281 Natasja Hijweegen Doorn-Driebergen 9
282 Robbert Jan Boom Matador 9
283 Sander Walhout Schaakmaat 9
284 Stefan Becker Veendendaalse SV 9
285 Tom Wijsman - 9
286 Vincent Linssen S.G. Zutphen 9
287 Xander Hermsen WSG Winterswijk 9
288 Andre Sahakian S.G. Zutphen 10
289 Arnout van Dijken Meppel 10
290 Etienne Rameaux sv Almelo 10
291 Evert Rademakers Minerva 10
292 Jaimy Hageman SG Zutphen 10
293 Jelmer Meinderts Pallas 10
294 Joep Bemelmans De Schakel 10
295 Jolien van Twist 10
296 Jos Dimmendaal Pallas 10
297 Matthijs van Blommenstein sv Almelo 10
298 Maurice van Eijk Cirkel 10
299 Michiel Nijenhuis S.G. Zutphen 10
300 Remco Brom sv de Toren 10
301 Roland Buijsse Veendendaalse SV 10
302 Rudy Nutbeij DSG Pallas 10
303 Symen Grootens HWP 10
304 Thijs Peeters - 10
305 Thomas van Schoten SG Zutphen 10
306 Vince Riksen sv de Elster Toren 10
307 Willem Roman Rabsztyn DSG Pallas 10
308 Daniel Meyer SV Rokade 11
309 David Arts sv de Elster Toren 11
310 Dennis Windhouwer De Schakel 11
311 Frank Smit sv De Eerste Zet 11
312 Frank van Toren Veenendaalse SV 11
313 Hessel Diks Minerva 11
314 Leander Kiers - 11
315 Luuk van Gurp Pallas 11
316 Martin Bosman SV de Kameleon 11
317 Matthijs Meulenbrugge Westervoort 11
318 Petra Severijnen Schaakmaat 11
319 Renco Schouten Meppeler sv 11
320 Rens Ruiter ZSG 11
321 Rick Koekkoek SG Zutphen 11
322 Rienk Minderman sv de Elster Toren 11
323 Rik Suurmond Minerva 11
324 Sophie van Houwelingen Max Euwe 11
325 Thomas Mohren Bennekomse SV 11
326 Wouters Sweers De Elster Toren 11
327 Daniel Bijvank HZP 12
328 Danielle Muntoni DSG Pallas 12
329 Dennis Aengenheister 12
330 Dimitri Diboune Pallas 12
331 Fokko Prins de Cirkel 12
332 Gerdine Bethlehem HWP 12
333 Hugo Luteyn Touwladder 12
334 Jeroen Nederhoff Matador 12
335 Joey Stekkinger De Toren 12
336 Johan Kuin SV Ede 12
337 Maarten de Vet SV Rokade 12
338 Marjon Vosmeijer Meppeler sv 12
339 Osman Ahmad Wageningen 12
340 Paul Albek Minerva 12
341 Roelof Goudsmit 12
342 Tom Akkerman S.G. Zutphen 12
343 Tom ter Horst Matador 12
344 Violet van Houwelingen Max Euwe 12
345 Alex Kool Touwladder 13
346 Boudewijn Leutscher 13
347 Danielle Meuleman Schaakmaat 13
348 Dirk Jan Hazendonk Schaakmaat 13
349 Esmee Roodhuizen s.v. de Schakel 13
350 Hanneke de Jong De Schakel 13
351 Jan Thijs Vlaskamp Matador 13
352 Kimnat Pham SV Ede 13
353 Marjolein Oranje SV de Kameleon 13
354 Michael Zwager BAT Zevenaar 13
355 Nico Beerstra 13
356 Niels te Lindert - 13
357 Sietze Peer Velpse SV 13
358 Willem Rabsztyn Pallas 13
359 Wouter Bezemer HZP 13
360 Ynte Bakhuizen DSG Pallas 13
361 Annemieke Philipsen SV de Kameleon 14
362 Danielle van der Haar Schaakmaat 14
363 Eduard de Boer 14
364 Gaby Loesink SV de Kameleon 14
365 Guus Dimmendaal Pallas 14
366 Jan Dirk Righolt SV Ede 14
367 Jasper Mulder 14
368 Joost Offringa Veenendaalse SV 14
369 Jorn Hulsman De Elster Toren 14
370 Mandy van Egdom RWA Hoogland 14
371 Patrick Kolk HZP 14
372 Ruben Zwaan De Schakel 14
373 Tom Kanis Wageningen 14
374 Anna Julia Janssen 15
375 Annelies Mensink Meppeler sv 15
376 Berte de Jonge SV de Toren 15
377 Cesar Derks 15
378 Dennis Albers 15
379 Emiele Nijssen - 15
380 Eric Constant Bennekomse SV 15
381 Jasper Horn Bennekomse SV 15
382 Jermo Kooijmans Koningswaal 15
383 Jimmy van der Dries 15
384 Judith Beumer Touwladder 15
385 Koen van Keulen De Toren 15
386 Laurens Stronks S.G. Zutphen 15
387 Luuk Olde Boerrigter - 15
388 Maarten Graumans HWP Bathmen 15
389 Marc Snijders Meppeler sv 15
390 Menno Syben 15
391 Niels Schurink - 15
392 Peter Voogt HZP 15
393 Bilal Alparslan Pallas 16
394 Bram de Wilde 16
395 Eduard van Egdom RWA Hoogland 16
396 Hans Smits Schaakmaat 16
397 Iris Hesseling De Toren 16
398 Jaap Janse HZP 16
399 Jos Kampkuiper Touwladder 16
400 Lisa ten Westeneind SV Millingen 16
401 Marcel Honer s.v. Raalte 16
402 Rudy Nutbey Pallas 16
403 Valentijn Kappert s.v. Raalte 16
404 Wesley Aslanoglou Schaakmaat 16
405 Ben Lubbers HZP 17
406 Bram Wijsman - 17
407 Daniel Logt 17
408 Dyan Kruis Schaakmaat 17
409 Eline Kooiman HWP 17
410 Jasper Dede SV de Toren 17
411 Joep Dohmen Bennekomse SV 17
412 Johnny Paans Pallas 17
413 Jorden Zeumeren Minerva 17
414 Jylke Iking Westervoort 17
415 Mark Meyer ESV 17
416 Milena vd Molen Schaakmaat 17
417 Naut Bulten Schakel 17
418 Sepp Eckenhausen 17
419 Twan Heller SV Rokade 17
420 Bonne Ubbink S.G. Zutphen 18
421 Harmen de Vries - 18
422 Joey vd Brink Bennekomse SV 18
423 Nancy Stevens geen 18
424 Remco Heijster Pallas 18
425 Riko van Gils - 18
426 Thomas Janssen De Toren 18
427 Wilfred Dijkstra 18
428 Wim Bodlaender Utrecht 18
429 Arnout van Kooten Twellose S.C. 19
430 Bernard van de Vegt Meppeler sv 19
431 Evelien Oranje SV de Kameleon 19
432 Quintus Busscher Cirkel 19
433 Rens Bulten Schakel 19
434 Sanne Schols geen 19
435 Sietske Nederhoff Matador 19
436 Bart Staarink 20
437 Daniel Bitter 20
438 Demco Pollen Schaakmaat 20
439 Diederik van Besouw SV Ede 20
440 Floris Busscher Cirkel 20
441 Jelle Klein Hesselink SV Rokade 20
442 Joris Arents 20
443 Lisa Westeneind SV Millingen 20
444 Sander Janssen 20
445 Diede Baak Doesburg 21
446 Kevin van Haaren SV Millingen 21
447 Alexandra Kalischewski 22
448 Anne Lambrechts Pallas 22
449 Erwin Koenders 22
450 Fabian Fleskens 22
451 Guido Freriks De Toren 22
452 Lorenzo Welling 22
453 Wim van Oorspronk Touwladder 22
454 Corné Haalboom geen 23
455 Jorgis Theodoulou 23
456 Jorrit Uithof 23
457 Quirine Engel Touwladder 23
458 Imke Kruitwagen De Toren 24
459 Marleen Schilt Bennekomse SV 24
460 Noa Kleisen Bennekomse SV 24
461 Vera Onverwacht Wageningen 24
462 Khalil Sultani Schaakmaat 25
463 Marc van Tongeren Doesburg 25
464 Martin Blom geen 26
465 Annefleur Bodlaender Utrecht 27
466 Jonathan Hoogvliet Schaakstad Apeldoorn 27
467 Mariska Jongkees 27
468 Tessa van der Meijde 27
469 Kevin Maassen Touwladder 28
470 Lodewijk Busscher Cirkel 28
471 Fedor Finkenflugel 29
472 Jeroen Hoksbergen 29
473 Jurgen Ruiter 29
474 Kelly Jukkema 29
475 Maroussia Langenegger De Toren 29
476 Mick van de Dries geen 29
477 Rudolfo van Engelen 29
478 Thalita Dekker Leerdam 30
479 Yannick van der Horst De Toren 30
480 Niek Hogenkamp 31
481 Ilya Simons De Schakel 32
482 Siddhartha Kelly Arnhemse SV 32
483 Jack van de Grift 34
484 Quentin van Til 34
485 Niels Weijer 37
486 Yeison Jukkema 38
487 Anne Stofbergen 39
488 Dilara Ocalan 39
489 Elisa Dijksteel 39
490 Felicia Lusing 39
491 Jesse Giling 39
492 Maike Uyen 39
493 Merette Bakarbessy 39
494 Nino Budimir 39
495 Serena van Leur 39
496 Sietse Peer 42
497 Gideon Hoogvliet Schaakstad Apeldoorn 43
498 Marvin Sanders 44
499 Tom v.d. Grift 44
500 Max Adema De Toren 46
501 Jevgeni Dijksteel 52
502 Mariette Buitenhuis 52
503 Robin Rouwenhorst 54