Lees hier onder de rangen standen en uitslagen van Ronde 9 periode 2 Periode Kampioen van de A poule is op zijn sloffen, Michel geworden. Karl was lichamelijk niet in staat  om naar de Steenen Camer te komen en daar profiteerde Michel van. Denk niet dat hij een makkelijke avond had! Hij heeft zware strijd geleverd met Jan Puijman en een zinderende slotfinale en tijdnood werd het uiteindelijk remise.

De B poule werd een prooi voor Bart van den Akker die Rolf in een direct duel verloeg

De C poule is een verhaal apart Hans Derendorp en Han Winters stonden gelijk en de weddenschappen stapelde zich op wie zich periode kampioen mocht noemen, Hans stond gewonnen en het was een kwestie van tijd dan zou Han zijn overrompelt, maar de druk was te groot voor Hans die anders toch wel een koele kikker is .maar het noodlot sloeg toen hij gaf zijn dame en de partij weg.

Hier kun je de uitgebreide uitslagen en standen vinden. Mail: Arie Schouten

p.s, zo gauw Jan de fotoos vrijgeeft komen ze op de site