Nadat de playoffs waren geeindigd in een gedeelde 1e plaats voor Ron Engelen, Mathieu Roskam en Ben McNab moest in een vervolgronde (met omgekeerde kleuren) bepaald worden wie de nieuwe clubkampioen zou worden.

 

Door het feit dat Mathieu Roskam zich helaas terugtrok uit deze beslissende ronde, bleek Ben genoeg te hebben aan een overwinning tegen Ron. (Besloten na overleg tussen de interne competitieleider en de resterende deelnemers)

De speler met de laagste rating van de 4 heren (ongeveer 1760 tegenover 1870, 1870 en 1940) trok dus uiteindelijk aan het langste eind. Het eind van een bewogen playoff reeks. Laten we hopen dat volgend jaar alles soepeler zal verlopen en dat er ook schakers uit Toren 1 en 2 een gooi doen naar de titel. De interne competitie kan best nieuwe impulsen gebruiken!