Beste schaakvrienden,

De afgelopen maandag werd er weer met plezier geschaakt. Ook zijn er drie partijen gespeeld voor de beker competitie. Daarbij heeft Harry Boekhorst geweldig gespeeld tegen Raimond Vastenhout. Uiteindelijk was Raimond met een uitstekende eindspel niet meer te houden en verloor Harry de partij. Verder is ronde 3 van periode 2 gespeeld. En speelde Toren 5 uit tegen de schaakvereniging Sleutelzet.

Schaakanalyse

Zoals u wellicht weet is Bobak bezig met zijn studie voor wiskunde leraar. Hij gaat nu de periode van de tentamens en examens in, Dat betekent dat hij tot 18:30 uur nog les heeft, en iedere avond aan het studeren is om de slaagkans groot te maken. Hierdoor ligt de schaakanalyse bij de SV stil tot begin januari. Zodra er bij Bobak er weer ruimte is, zal daar een bericht over gegeven worden. 

Schaken is cool !

Klik hier om het hele artikel te lezen.