Voor het 8e jaar op rij vindt het enige echte Arnhems StraatSchaak-Toernooi plaats. Dit staat inmiddels ook wel bekend als het Kroegentoernooi van Arnhem. Er wordt gespeeld bij een aantal bekende kroegen en café‟s van Arnhem, te weten De Wacht, „t Moortgat, Nieuwstad, Meijers, Flater, Babo en Spring.
 
Deze speellocaties, zijn voor ons ook de reden om de minimumleeftijd voor dit gezelligheidstoernooi op 16 jaar te stellen.
 
De prijzen zullen in natura zijn en het toernooi is toegankelijk voor iedereen die zijn krachten eens met een ander wil meten. En de bekenden zullen het beamen: “gezellig bieren is belangrijker dan winnen”!
 
De flyer staat op: http://www.vanonzen.com/straatschaak2010.pdf
Aanmelden via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.