Bij ASV in het sfeervolle grand-café van het Lorentz Kennisintensief....

 {jcomments on} Ook deze keer spelen we in het sfeervolle grand-café van het Lorentz Kennisintensief Ondernemerscentrum, IJsselburcht 3 in Arnhem (Presikhaaf).  Voor meer informatie over ons toernooi verwijzen wij je graag naar onze website www.asv-schaken.nl  ASV nodigdt u graag uit om mee te doen met het  rapidtoernooi met een bedenktijd van 25 minuten pppp. Neem club genoten en schaakvrienden mee, want het word weer gezellig als van ouds.

Aanmelden bij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

NB Noteer meteen de volgende toernooidata in je agenda:

27-28 mei ASV Vierkampentoernooi (in Lorentz)

2-4 september Open Schaakkampioenschap van Arnhem (in Lorentz)

en alleen voor de OSBO-spelers

23 april OSBO-snelschaakkampioenschap (in Activiteitencentrum Schreuder).

Hou trouwens ook  rekening met de data van de april schaakmaand avtiviteiten in de bieb Arnhem centrum. Wat overigens samen door ASV en De Toren Arnhem worden georganiseerd.