banner

banner

Van zaterdag 9 juli tot zondag 17 juli internationaal schaaktoernooi te Amsterdam op het Science Park te Amsterdam. Een moderne en ruim opgezette locatie als goed begin voor een geweldig schaaktoernooi dat dit jaar voor het eerst van start gaat. Het park is ook goedbereikbaar met auto en of OV en er is volop uitgaansgelegenheid en of andere nevenactiviteiten in en om de speellocatie.

Er hebben zich al vele schakers aangemeld  +/- 230, waaronder natuurlijk ook een aantal GM en IM. Er wordt in 4 niveaugroepen geschaakt, waardoor er (bijna) altijd op eigen niveau geschaakt kan worden.

Zelf speel ik alle ronden 9 stuks en ik hoop dat vele (jeugd)Torenaars ook komen spelen op dit toernooi. Uiteraard zullen vele naar het Open NK in Dieren gaan, maar dit is zeker ook een geweldig toernooi, dus de overdenking waard.

Mocht je interesse hebben voor het toernooi:

Website http://www.amsterdamchess.com

Hopelijk tot ziens en anders waarschijnlijk tot bij het Open NK Dieren dat direct na dit toernooi van start gaat.

{jcomments on}