Alleerst werden we bij aankomst al gewaarschuwd voor alarmen die mogelijk konden afgaan. Mooi vooruitzicht om uit te gaan zoeken of we dat in ons voordeel kunnen laten werken.

De opstelling:

 

  ASV 4 - De Toren 2   -
1 (z) Barth Plomp - Thomas van Nispenrode -
2 Paul Schoenmakers - Mathieu Roskam -
3 Koen Maassen van den Brink - Ron Engelen -
4 Anne-Paul Taal - Rein Visée -
5 P.M. Tulfer - Renze Post -
6 R. van Alfen - Jan-Willem van Willigen -
7 Tony Hogerhorst - Ben McNab -
8 Siert Huizinga - Niels Matser -

 

Na ruim een half uur spelen kreeg Thomas al een remise-aanbod. Uiteraard werd dit afgeslagen en staat Thomas positioneel stukken beter dan zijn tegenstander. Niels staat al een pion achter na een foutje in de opening. De stelling van Rein kunnen we ook als dubieus bestempelen. Ben McNab heeft het mooi voor elkaar en lijkt tegen Tony precies te hebben wat ie wil.