TOREN 6 na eclatante zege op weg naar de titel. Voor TOREN 4 wordt het sidderen en beven na nederlaag tegen Velp. TOREN 11 stelde zwaar teleur tegen ASV 11.

TOREN 4j

                     TOREN 4j  -  Velp                             3½ - 4½
1. Sebas Beumer (2051)         -  Carel Huiskamp (1868)             1 – 0
2. Rik Roelofs (1860)          -  Erwin Velders (1665)              ½ - ½
3. Vincent Vleeming (1830)     -  Erika Belle (1892)                ½ - ½
4. Jorick Laan (1761)          -  Hans van Capelleveen (1798)       0 – 1
5. Maurice van Eijk (1768)     -  Eric de Winter (1776)             0 – 1
6. Catheleijne Sanders (1685)  -  Jan van Galen (1606)              1 – 0
7. Nadia Bloemendaal (1648)    -  Nico Wigt (1748)                  ½ - ½
8. Carlos Preuter              -  Leen van Dalen (1809)             0 – 1



OSBO Klasse 1B r6
TOREN 4j     -  Velp                 3½ - 4½
SMB 3        -  PION 2               3½ - 4½
ASV 5        -  Het Kasteel 2        3  - 5
Zutphen 2    -  WDC                  3½ - 4½


Stand:
1. Velp                9  -  26
2. SMB 3               8  -  24½
3. Het Kasteel 2       7  -  27½
4. PION 2              7  -  23½
5. ASV 5               6  -  28
6. WDC                 6  -  22
7. TOREN 4             5  -  22½
8. Zutphen 2           0  -  18



Slotronde vrijdag 9 april (Het Kasteel)

WDC            -  Velp
Het Kasteel 2  -  Zutphen 2
PION 2         -  ASV 5
TOREN 4        -  SMB 3 

Rangen en Standen 1B

 

TOREN 6j

                          TOREN 6j  -  WDC 2                      5½ - ½
1. Martijn van Blitterswijk (1678)  -  Ron Berendsen (1721)        1 – 0
2. Erik Duijm (1569)                -  Peter Teunissen (1706)      1 – 0
3. Paul Glasbeek (1510)             -  Jan Elfrink (1689)          1 – 0
4. Iris Roelofs (1571)              -  Ron Whiteley (1616)         ½ - ½
5. Yassine Mouhdad (1436)           -  Theo Wolters (1595)         1 – 0
6. Raimond Vastenhout (1472)        -  Gerrie Arends (1487)        1 – 0



OSBO Klasse 3G r6
Twello 3     -  Kameleon             2  - 4
SMB 5        -  Doetinchem 3         6  - 0
Eerbeek      -  VDS 3                3  - 3
TOREN 6j     -  WDC 2                5½ - ½


Stand:
1. TOREN 6j              11  -  26½
2. Kameleon              10  -  23
3. SMB 5                  9  -  23½
4. WDC 2                  8  -  21½
5. Twello 3               4  -  16
6. Eerbeek                3  -  15
7. VDS 3                  3  -  15
8. Doetinchem 3           0  -   3½



Slotronde vrijdag 9 april (Eerbeek)

WDC 2         -  Kameleon
VDS 3         -  TOREN 6j
Doetinchem 3  -  Eerbeek
Twello 3      -  SMB 5

Rangen en Standen 3G

 

TOREN 11j

                TOREN 11j  -  ASV 11                        2½ - 3½
1. Quirine Naber (1257)    -  Liedewij van Eijk (1221)       0 – 1
2. Alec Wolters (1371)     -  André de Groot (1426)          1 – 0
3. Luuk Lin (1270)         -  Bob Sanders (1398)             0 – 1
4. Noah Goldsmid (1238)    -  Xadya van Bruxvoort            ½ - ½
5. Agnes Choynacki (1305)  -  Jan Pieter Lourens             0 – 1
6. Man Hiem Cheung         -  Arif Dundar                    1 – 0

    

OSBO Klasse 4C r6
TOREN 11j     -  ASV 11               2½ - 3½
Variant 2j    -  Zevenaar 4           2½ - 3½
Doesborgh 2   -  Rheden               3  - 3
Theothorne 2  -  Schaakstad 8         4  - 2


Stand:
1. Doesborgh 2           9  -  21
2. Zevenaar 4            9  -  20
3. TOREN 11j             7  -  18
4. Theothorne 2          6  -  21
5. ASV 11                6  -  14½
6. Variant 2j            5  -  18½
7. Rheden                4  -  17
8. Schaakstad 8          2  -  14



Slotronde vrijdag 16 april (Olympus)

Schaakstad 8  -  ASV 11
Rheden        -  Theothorne 2
Zevenaar 4    -  Doesborgh 2
TOREN 11j     -  Variant 2j

Rangen en Standen 4C

 

Voor alle gedetailleerde uitslagen naar de OSBO-site!