Voorpagina Toren Teams Toren 5 T5 eervol ten onder!
T5 eervol ten onder! Afdrukken E-mailadres
op zaterdag 01 mei 2010 15:29

TOREN 5 heeft een goede kans om door te dringen tot de finale van de OSBO-cup in het laatste kwartier laten liggen.

Vooraf was Wageningen 3 uiteraard de favoriet, maar we kwamen voor 2-2 en dat heeft er dik ingezeten. Met een team vol erkende snelschakers had dat genoeg moeten zijn voor de winst.

Onze kopman Mathieu heeft een fantastisch extern seizoen, hij heeft zich een wat degelijker stijl aangemeten en hij fileert de ene na de andere opponent. Wat doet zo’n speler in Toren 5 vraag je je dan af? Ook tegenstander v.d.Waerdt werd in een Skandinavische partij overklast en kon kort voor het mat opgeven (1-0).

Jeroen had een zware avond en liep steeds achter de feiten aan. Hij kwam een ongelofelijke dikke pion achter, bleef uiteraard vechten als een leeuw, maar het zat er echt niet in (1-1).

Erik had als opdracht remise spelen en uiteindelijk werd het dat ook. Goed?? Nou nee, want hij kwam in een gewonnen paardeindspel terecht. Hij bleef (te) snel spelen en liet z’n tegenstander de kans z’n paard te offeren voor Erik’s 2 resterende pionnen. Remise (1½-1½).

Karl speelde een ingewikkelde partij tegen Marco Otte en ergens in het middenspel had hij een verkeerde doorstoot (c5 ipv d5). In een zinderend tijdnoodduel gebeurde van alles, helaas viel het allemaal de verkeerde kant op.

En zo verloren we nipt met 2½ - 1½. Uitgeschakeld. Best een leuke avond trouwens in Wageningen, Ben en Michel bedankt voor de support!

 

                   Wageningen 3  -  TOREN 5
1. Cees van de Waerdt (1818)     -  Mathieu Roskam (1900)            0 – 1
2. Marco Otte (1785)             -  Karl Denys (1760)                1 – 0
3. Jan Hendrik Neuteboom (1778)  -  Jeroen Kruiver (1726)            1 – 0
4. Frans Bonnier (1810)          -  Erik Minderman (1740)            ½ - ½

                                                                    2½ - 1½

T5 wit op even borden.

 

Teamleider Jan Willem

 

Plaats reactie

Uw reactie wordt meteen gepubliceerd, ongepaste reacties worden verwijderd.
E-mail adres is verplicht maar wordt niet gepubliceerd. IP adressen worden gelogd.


Beveiligingscode
Vernieuwen